Atribuită Cumpărare directă

2. CUTIE DEPOZITARE 25L TIP RATTAN ALB (11140727) BUC 8 22.27 178.16 3. CUTIE DEPOZITARE BTS L 22L (11160260) BUC 6 25.12 150.72 Total: 328.88

Număr anunț
DA26581919
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE ISTRATOIU DELENI (CUI 29308930)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328,88 RON
Valoare atribuită
328,88 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328,88 RON

din 328,88 RON estimat