Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser color Lexmark MC3326ADWE, Dimensiune: A4 Copiere color/ Imprimare color/ Fax / Scanare color, Viteza mono/color:24 ppm/ 24 ppm , Rezolutie:600x600 dpi Procesor:1 GHz , Memorie standard/maxim:512 MB/ 512 MB , Limbaje de printare: PCL 5, PCLm, PCL 6 Emulation, Emulare PostScript 3 Viteza scanare:21 cpm/ 21 cpm, Tehnologie scanare: CIS , Alimentare cu hartie standard/ maxim: 250 coli/ 250 coli, DADF 50 coli, Interfata: USB direct, Retea, WIFI , Consumabile: Se livreaza cu tonere- Negru 750 pagini, color 500 pagini, foloseste ulterior: C332HK0, C332HC0, C332HY0, C332HM0, Volum de printare recomandat/ maxim: 2.5 k/ 50 k pagini, Altele: Duplex, Touchscreen de 2.8 inchi , Scaner plat cu DADF. Cod produs: MC3326ADWE
- Număr anunț
- DA26590967
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,47 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.