Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale sportive atletism format din: Sulita 500 gr Casal Sport - 2 buc Sulita antrenament Polanik - 2 buc Ciocan aruncare Casal ( 3kg) - 2buc Cablu si maner pentru aruncarea ciocanului Casal - 2 buc Manusa pentru aruncarea ciocanului Polanik - 1 buc Disc competitie atletism 1kg - 2 buc Ciocan de invatare Casal Sport - 5 buc

Număr anunț
DA26593181
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.505,43 RON
Valoare atribuită
2.505,43 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.505,43 RON

din 2.505,43 RON estimat