Atribuită Cumpărare directă

DEYINFECTANT MAINI HYGIENIUM GEL 1L 5 X 75.63 DEZINFECTANT MANI K-SEPT GEL 750ML 5 X 32.77 SPIRT 500ML 24 X 7.56 HARTIE PROSOP TIP Z 200/SET 8 X 3.78 SACI MENAJ 60L 50/SET 5 X 3.78 PROSOP HARTIE 2/SET 5 X 2.52 PERII WC 1 X 6.72 CLOR 1; 10 X 2.10 COLROM PASTILE 200/FLACON 2 X 42.02 SAPUN LICHID DERMOMED 20 X 5.88 HARTIE IGIENICA ZEWA 8/SET 2 X 12.61 PRONTO PARCHET 5 X 11.76 SANO FLOR 2L 5 X 22.69 PRONTO MOBILA SPRAY 5 X 11.76 DET. GEAM SANO 1L 1 X 9.24 DEZINFECTANT MANI SANYTOL 200ML 4 X 18.49 DEZINFECTANT PARDOSELI SANITOL 6 X 17.65 DEZINFECTANTY FARMEC GEL 500ML 3 X 37.82

Număr anunț
DA26583551
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN VRANCEA (CUI 4297738)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.573,37 RON
Valoare atribuită
1.573,37 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.573,37 RON

din 1.573,37 RON estimat