Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS COD INTERN ,CAIETE -dictando 11254100 5 BUC-matematica 11201700- 5 BUC,Marker permanent pentru CD varf rotund 0.7,NEGRU-20754102 2 BUC, ROSU-20741503, 2 BUC , ALBASTRU-207359 2 BUC,PIXUEI COD INTERN albastru 20139701,Pix creion corector 7 ml varf metalic Pelikan,Radiera guma de sters pentru creion creioane si creioane colorate ROTRING TYKKI 30,Creion creioane din lemn HB cu radiera guma B4U.Banda corectoare 4,2 mm x 8,5 m 4,2*8,5 m KORES,Fluid alb corector pasta corectoare pe baza de apa cu burete 20 ml 20ml DONAU,scutitoare ascutitori metalica metalice din metal simpla sau dubla B4U,dubla- 21010300,Pensule pensula de pentru desen marimea 2,Pensule pensula de pentru desen marimea 4,Pensule pensula de pentru desen marimea 6,Pensule pensula de pentru desen marimea 8,Panou panouri tabla afisaj din pluta cu rama din lemn 40x60,Panou panouri tabla afisaj din pluta cu rama din lemn 90x120 ,Patroane rezerva cerneala pentru stilou MICI SCURTE SCHNEIDER, 100buc/borcan cu capac plastic,Permanent marker OHP varf rotund 0.3 mm negru rosu albastru,COD INTERN: ROSU-20740600 2 BUC, ALBASTRU-20710400 2 BUC, NEGRU-20734102 2 BUC,

Număr anunț
DA26580371
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR SECTOR 4 (CUI 33605432)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860,35 RON
Valoare atribuită
860,35 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860,35 RON

din 860,35 RON estimat