Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Pachet produse alimentare diverse pentru Gradinita nr. 8 Brasov (29368443) din 16/10/2020-19/10/2020 conform facturilor FOR16587 si FOR16593

Număr anunț
DA26605236
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.8 Brasov (CUI 29368443)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI 1094763)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200,62 RON
Valoare atribuită
2.200,62 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200,62 RON

din 2.200,62 RON estimat