Atribuită Cumpărare directă

ASIGURAREA FACULTATIVĂ DE INCENDIU ŞI ALTE RISCURI – PHOENIX pentru Consiliul Local Cauas. Perioada asigurata 12 luni Intrare in vigoare 18.10.2020 Prima de asigurare 4.446,19 ron /plata semestriala

Număr anunț
DA26589099
Autoritate contractantă
COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.446,19 RON
Valoare atribuită
4.446,19 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.446,19 RON

din 4.446,19 RON estimat