Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de depozitare arhiva cuprinde : 1. Preluarea documentelor de la beneficiar . 2.Transportul documentelor de la beneficiar la depozitul prestatorului. 3. Asezarea documentelor pe rafturi. 4. Cautarea documentelor solicitate de beneficiar. 5.Aducerea documentelor solicitate la sediul beneficiarului. 6.Predarea documentelor solicitate persoanei responsabile cu arhiva din cadrul institutiei

Număr anunț
DA26592196
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
Huiu Lucian Ion (CUI 26439990)
Cod CPV
92512000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat