Atribuită Cumpărare directă

Stingator tip P6

Număr anunț
DA26597998
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
Cod CPV
35111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190 RON
Valoare atribuită
2.190 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.190 RON

din 2.190 RON estimat