Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica pentru centrala termica : 1. P=100 kw - 1 buc; 2. P= 60 km- 3 buc; 3. P=50 km- 1 buc 4. verificare supape=10 buc

Număr anunț
DA26600767
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADU CEL MARE BOGATI (CUI 29454110)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
17.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat