Atribuită Cumpărare directă

Date tehnice Cuplu (max) 50 Nm Cuplu (de înşurubare în condiţii uşoare/grele/max.) 28/50/50 Nm Turaţie la mersul în gol treapta 1-a/a 2-a 0 – 460 / 0 – 1.800 rot/min Domeniu de strângere, minim/maxim 1,5 / 13 mm Trepte ale momentului de torsiune 20+1 Diam. de găurire în aluminiu, max. 13 mm Diam. de găurire în lemn, maxim 35 mm Diam. de găurire oţel, maxim 13 mm Diam. maxim şuruburi 10 mm Greutate excl. acumulator 1 kg Set de livrare 2 x acumulatori 18V 2.0Ah 1600Z00036 Încărcător rapid GAL 18V-20 (2 AH) Valiza de transport L-Case Despre produs Motor fără perii rezistent pentru lucrări în regim greu de lucru Mandrină din metal rezistentă şi design ergonomic compact, ideal pentru lucrări în regim greu de lucru Flexible Power System funcţionează cu acumulatori şi încărcătoare Bosch cu aceeaşi tensiune

Număr anunț
DA26605234
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42622000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat