Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Smart LG 43UN71003LB, 4K Ultra HD, HDR, 108 cm Suport perete HAMA 118126, 81-213cm, (32"-84"), 50Kg, mobil, negru

Număr anunț
DA26605337
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.495,72 RON
Valoare atribuită
1.495,72 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.495,72 RON

din 1.495,72 RON estimat