Atribuită Cumpărare directă

XEROX WorkCentre 3345 copiator A4 , printer A4 , scaner A4 , fax , retea , wireless , DADF -FACE COPIERE, SCANARE SI IMPRIMARE FATA_VERSO AUTOMATA A4, 40ppm, copy/print/fax/scan retea, RADF 50 coli, rezolutie max 1200x1200dpi, limbaje Adobe PostScript 3 compatible, PCL 5e, 6, PDF Direct, TIFF, JPEG, fpo 6.5s, procesor 1 GHz, memorie 1.5GB, alim 50+250 coli (max 850); copy : fco 13 sec (platan), max 600x600 dpi; fax : 33.6kbps, 200 speed dial, 209 groups, rezolutie max 406 x 392 dpi, Fax Forward to Email/Fax, PC Fax (Win), Fax, Colour Fax Send; scan : max 600x600 dpi (optic), 4800x4800dpi enhanced, 8-bit greyscale, PDF/JPEG/TIFF, Scan to Network Computer (SMB/ FTP), Scan to Email (SMTP/POP3), WSD, Application (TWAIN USB/Network), WIA (USB/WSD Scan), USB; duty 80k/luna, toner in-box 2.600 pag, 2 x USB (rear, front), GB Ethernet, WiFi, mobile printing : Apple AirPrint, Google Cloud Print, Xerox Print Service Plug-in for Android, Mopria; optional : tava 550 coli (097N02254), NFC Enablement Kit (097N02255); consumabile ulterioare : toner HC 8.5k pag (106R03621), toner ExtraHC 15k pag (106R03623), drum 30k pag (101R00555). Inlocuieste WC 3325, garantie 12 luni

Număr anunț
DA26613836
Autoritate contractantă
OPERA ROMANA CRAIOVA (CUI 4553186)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.390 RON
Valoare atribuită
1.390 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.390 RON

din 1.390 RON estimat