Atribuită Cumpărare directă

Criotuburi 2 ml , din polipropilena, gradate din 0.5 ml pana la 1.8 ml, nesterile, 500 bucati pe punga, 1 punga Mod de ambalare 500 buc

Număr anunț
DA26608148
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33192500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,22 RON
Valoare atribuită
329,22 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,22 RON

din 329,22 RON estimat