Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie la sediu OCPI Cluj, BCPI Ghela, BCPI Huedin, BCPI Turda in suprafata totala de 4920 mp

Număr anunț
DA26607727
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Cluj (CUI 9800163)
Furnizor / câștigător
SANIPID NEW ERA SRL (CUI 33403425)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.428 RON
Valoare atribuită
4.428 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.428 RON

din 4.428 RON estimat