Atribuită Cumpărare directă

19791193 DRB ETICH AUTOCOL A5/20 COLI 40*0.550 22814842 PGN CAIET MUZICA/24 FILE 20*1.450 22840466 PGN CAIET A5/48F/M CLASIC 60*1.800 22841753 PGN CAIET A5/48F/D CLASIC 120*1.800

Număr anunț
DA26599811
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375 RON
Valoare atribuită
375 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375 RON

din 375 RON estimat