Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: Produs Cod Cantitate Capse 24/6, 1000 buc/cutie, OFFICE POINT 550012101 20 Pioneze colorate, 100 buc/cutie, CENTRUM 5500141 10 Folie laminare A4, 80 microni, TPPS 5300018 10 Marker whiteboard si flipchart, SCHNEIDER Maxx 290, 4 buc./set 1510068 10 Dosar plastic cu sina si gauri EXXO - Culoare: rosu 1530051 10 Dosar plastic cu sina si gauri EXXO - Culoare: albastru 1530051 10 Dosar plastic cu sina si gauri EXXO - Culoare: portocaliu 1530051 10 Dosar plastic cu sina si gauri EXXO - Culoare: verde 1530051 10 Dosar plastic cu sina si gauri EXXO - Culoare: lila 1530051 10 File protectie transparente, 38 microni, 100 buc/set, NOKI 1532002 15 Creta colorata 12 buc/cutie CENTRUM 1360002 20 Biblioraft marmorat 7.5 cm NOKI 1220030 50 Burete tabla scolara MAGNETOPLAN 331051453 2 Banda corectoare 5mm x 8m, STANGER All Cover 325091353 10 Marker permanent CENTROPEN 8566 - Culoare: negru 328101449 20 Marker permanent CENTROPEN 8566 - Culoare: albastru 328101449 20 Marker permanent CENTROPEN 8566 - Culoare: rosu 328101449 20 Burete tabla scolara colorat 320111723 30 Pix corector OFFICE POINT 327101230 10 Creta alba 12 buc/cutie DACO 304090951 50 Pix cu gel 0.7 mm UNI-BALL Signo Gelstick UM-170 - Culoare: albastru 323101621 20 Pix cu gel 0.7 mm UNI-BALL Signo Gelstick UM-170 - Culoare: rosu 323101621 20 Hartie colorata A4 asortata XEROX Symphony pastel si intens, 80 g/mp, 60 coli/top 320081505 10 Hartie MAESTRO Beat, A4, 75 g/mp, 50
- Număr anunț
- DA26592237
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BELCIUGATELE (CUI 24079568)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.923,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.923,03 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.