Atribuită Cumpărare directă

Șervețele dezinfectante cu alcool pt suprafețe pentru dezinfecția rapidă, prin ștergere a mobilierului, tastaturilor și a altor periferice, precum și a display-urilor electronice (monitoare, tablete, telefoane mobile, etc), cât și a tuturor dispozitivelor și echipamentelor medicale rezistente la alcool.

Număr anunț
DA26599957
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII "AUGUSTIN MAIOR (CUI 5022247)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302,60 RON
Valoare atribuită
1.302,60 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302,60 RON

din 1.302,60 RON estimat