Atribuită
Cumpărare directă
1. HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER 2. PIX SCHNEIDER K15 3. CORECTOR BANDA MILAN 4. DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI 5. DOSAR CU SINA 6. CAPSATOR NR.10 KANGARO LE10 7. CAPSE NR.10 FORSTER - CAPSE NR.10 8. MARKER PERMANENT SCHNEIDER MAXX 130 - 1,5-2,5mm negru 9.MOUSE GENIUS DX-125 USB 10.COS HARTII METALIC ECADA
- Număr anunț
- DA26613653
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,08 RON
- Valoare atribuită
- 541,08 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.