Atribuită Cumpărare directă

Culoare Lumina RGB , Multicolor Putere 36W Tip LED High Power Numar LED-uri 36 Alimentare 220V Flux Luminos 2880lm Temperatura Culoare 3000-3500K / 6000-6500K Durata Functionare 20.000h Unghi Lumina 60° Dimensiuni 1000x55x45mm Material Aluminiu , Sticla Protectie la Umiditate IP65 Model / Culoare Carcasa Liniar Telecomanda / Argintiu Garantie 2 ani Certificate CE, RoHs

Număr anunț
DA26588916
Autoritate contractantă
OPERA BRASOV (CUI 4317746)
Furnizor / câștigător
LED STAR LIGHTING S.R.L. (CUI 42838470)
Cod CPV
31518600-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat