Atribuită
Cumpărare directă
Docking Station Asus HZ-3B, Porturi: 4xUSB 3.0 (1x3.1 Gen1) Fast Charge/ 1xHDMI(4k)/ 1xDVI(2k)/ 1xRJ 45 (10/100/1000)/ 1xMic/ 1xHeadphone/ 1xDC- in, Kensington lock slot, Suporta Dual-Display, Adaptor 65W, dimensiuni: 335x65.65x24mm, greutate 290g, culoare neagra
- Număr anunț
- DA26622303
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.215,84 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.