Atribuită Cumpărare directă

Pentru intocmirea ofertei, in vederea realizarii obiectivului de investitii „Lucrări de reparații și întreținere la Grădinita cu program normal Plopiș”, ofertantul va avea în vedere listele de cantități atașate.

Număr anunț
DA26603245
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Furnizor / câștigător
ABI STRUCTURI S.R.L. (CUI 39685856)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248.296,43 RON
Valoare atribuită
248.296,43 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248.296,43 RON

din 248.296,43 RON estimat