Atribuită Cumpărare directă

CorePro LEDbulb 10.5-75 W 865 E27, 10 bucati si Corpuri de iluminat LED T5 20W, 4 bucati, pentru Cinematograful Arta by Cityplex, cod fiscal RO 37877120

Număr anunț
DA26601100
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA KONYA ADAM (CUI 4925603)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,70 RON
Valoare atribuită
373,70 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,70 RON

din 373,70 RON estimat