Atribuită Cumpărare directă

CREMWURSTI, CARNATI TARANESTI, SMÂNTÂNĂ, MARGARINĂ, LAPTE, SALAM VICTORIA, OUĂ, PARIZER, BRANZA TELEMEA,MASLINE, SUNCA PRESATA, CARNATI, CIOLAN DEZOSAT, FAINA, LAMAI. mai putin

Număr anunț
DA26607696
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. GHEORGHE" Roman (CUI 17598090)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI 5785567)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
908,85 RON
Valoare atribuită
908,85 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

908,85 RON

din 908,85 RON estimat