Atribuită
Cumpărare directă
Congelator pentru laborator medical cu racire statica, volum 601 litri, exterior metalic alb, interior inox AISI 304, usa metalica plina, termometru digital exterior, control electronic al temperaturii, sistem de alarmare optic si acustic, iluminare interioara cu LED, x 4 roti cu frana fata. Congelatoare medicale profesionale destinat utilizarii in industria medicala, laboratoare medicale, etc. Specificatii tehnice - Congelator pentru laborator | LGPv 6520 MediLine Volum (L) 601 Nivel de zgomot (dB) 60. Adancime exterior (cm) 83,0 Latime exterior (cm) 70,0 Inaltime exterior (cm) 215,0 Consumul de energie in 24 h. (kWh) 4.715. Sistemul de racire static Decongelare automat Temperatura de lucru (° C) reglabila intre -10ºC ~ -35ºC Carcasa exterior metalic Culoare alb Usa metalica Interior otel crom-nichelat Panou de comanda electronic Afisare temperatura extern digital Avertizare defectiune optic si acustic Potential-free contact da Interfata RS485 Rafturi 4 reglabile Capacitate de incarcare admisa (kg) max. 60 Maner turnat, SwingLine Agent de racire R 290 Incuietoare usa fixa Izolatia (mm) 83 – 60 Greutate (kg) 143 Clasa climatica 5 Alimentare 220-240 / 50 Hz
- Număr anunț
- DA26635884
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 39711110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.