Atribuită Cumpărare directă

LMR40X40/5/A Lavete microfibra “Rapido” ,40x40 cm, 5 buc/set, albastru- 3 SETURI LMR40X40/5/G Lavete microfibra “Rapido”, 40x40 cm, 5 buc/set, galben -8 SETURI LMR40X40/5/V Lavete microfibra “Rapido”, 40x40 cm, 5 buc/set, verde -3 SETURI PREZENTA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA26629436
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39525800-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,12 RON
Valoare atribuită
386,12 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,12 RON

din 386,12 RON estimat