Atribuită Cumpărare directă

Fiset CU MONTAJ INCLUS - 439 LEI / BUCATA FARA TVA Utilizare comerciala si industriala Greutate maxima suportata de polita: 40 kg FIset metalic fabricat din tabla cu o grosime de 0,7 mm Constructie sudata din otel cu pereti simpli Livrare in stare complet asamblata Incuietoare cu 2 chei, Prevazut cu 4 polite reglabile pe inaltime Constructie sudata din otel cu pereti simpli Dulap vopsit in camp electrostatic de culoare gri Dimensiune: 800x350x1800 mm Culoare: gri

Număr anunț
DA26655230
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.634 RON
Valoare atribuită
2.634 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.634 RON

din 2.634 RON estimat