Atribuită
Cumpărare directă
1 ALTERNATOR DACIA DUSTER B 1 670,59 670,59 2 ALTERNATOR DACIA DUSTER B 1 577,31 577,31 3 BATERIE ACUMULATOR B 2 170,59 341,18 4 BEC FAR DACIA DUSTER 12VX21X5W FARA SOCLU B 20 4,62 92,4 5 BEC 12VCU DOUA FILAMENTE B 20 0,67 13,4 6 BEC H4 B 20 4,62 92,4 7 BEC H7 B 20 3,78 75,6 8 BEC POZITIE 5W/12V FARA SOCLU B 20 0,84 16,8 9 BEC STOP FRANA 21W/12V B 20 0,67 13,4 10 BOBINA INDUCTIE DUSTER B 8 70,17 561,36 11 BOBINA INDUCTIE LOGAN B 2 57,14 114,28 2568,72
- Număr anunț
- DA26619303
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.568,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.568,72 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.