Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Frumosu doreste sa achizitioneze produse consumabile pentru curatenie si detergenti. Solicitam ca sapunul lichid sa fie varianta DIAMOND.

Număr anunț
DA26617268
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39514300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
557,51 RON
Valoare atribuită
557,51 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

557,51 RON

din 557,51 RON estimat