Atribuită
Cumpărare directă
produs cantitate pret unitar (RON fara TVA/bucata) kit curatare table si flipchart 10 86 CD + plic 100 0,95 set notes asortate 10 47 banda dublu adeziva 5 23,8 spray curatare cu aer 10 34 capse 24/6, bax 3 31 patafix 10 9,3 scotch ingust 10 2,15 agrafe birou, bax 3 28 plicuri cu burduf, set 1 114 dosare carton, set 1 92 creion, set 4 26 creion color, set 6 44 pix cu mecanism 20 1,6 scotch lat transparent 5 3,8
- Număr anunț
- DA26612664
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC SIBIU (CUI 4270805)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.800,50 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.