Atribuită
Cumpărare directă
.Asigurare CASCO pentru CAMION RENAULT D WIDE(Gunoiera) capacitate cilindrica:10837cm;/tonaj:26500kg;/putere:285kw an fabricatie 2020. Valabilitate:12 luni incepand cu data de 23.10.2020-22.10.2021 Prima de asigurare:10.075.40ron. Mod de plata ;integral.
- Număr anunț
- DA26609651
- Autoritate contractantă
- COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.075,40 RON
- Valoare atribuită
- 10.075,40 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.