Atribuită Cumpărare directă

Servicii de publicitate conform caiet de sarcini nr. 5758/15.10.2020

Număr anunț
DA26620773
Autoritate contractantă
COMUNA SALASU DE SUS (PRIMARIA SALASU DE SUS JUD. HUNEDOARA) (CUI 5453819)
Furnizor / câștigător
ACCENT MEDIA SRL (CUI 17743905)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.757 RON
Valoare atribuită
8.757 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.757 RON

din 8.757 RON estimat