Atribuită
Cumpărare directă
Acces auto in curtea scoli cat si pregatirea unui spatiu pentru parcare -decopertare sol sup. 209,56 m2,nivelare sol cu buldoescavator si compactare sol -achizitionarea a trei masini de piatra concasata cantitate 15 m3 pentru stabilizarea solului pentru acces auto -ridicat camin calor deoarece acesta era prea sus fata de nivelul solului,coborarea acestuia la nivelul permiterii accesului auto cu zidarie pe interior aferenta stabilizarii capacului
- Număr anunț
- DA26623041
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TIMISOARA (CUI 29126610)
- Furnizor / câștigător
- SAD SPORT VEST SRL-D (CUI 36778837)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.700 RON
- Valoare atribuită
- 3.700 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.