Atribuită Cumpărare directă

Capacitate: 150kG 4 roti: 2 pivotante, 2 rigide Greutate: 8.4 kg Dimensiuni platforma: Înaltime: 820, Lungime: 735, La?ime: 475

Număr anunț
DA26646454
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
Cod CPV
34911100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.024 RON
Valoare atribuită
1.024 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.024 RON

din 1.024 RON estimat