Atribuită Cumpărare directă

Servicii de evaluare in vederea certificarii sistemului de management al calitatii conform ISO 37001 - audituri de supraveghere anuala (la 12 luni de la data certificarii) - 5846 ron Servicii de evaluare in vederea certificarii sistemului de management al calitatii conform ISO 37001 - audituri de supraveghere anuala (la 24 luni de la data certificarii) - 5846 ron

Număr anunț
DA26625010
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
CERTIND SA (CUI 15502676)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.692 RON
Valoare atribuită
11.692 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.692 RON

din 11.692 RON estimat