Atribuită
Cumpărare directă
1.ampicilina 10µg, cartus x 50 discuri- 2 cartuse 2.ceftriaxone 30 µg, cartus x 50 discuri- 3 cartuse 3.trimetoprim/sulfometoxazol1.25/23.75µg, cartus x 50 discuri- 5 cartuse 4.fosfomycin 200µg, cartus x 50 discuri- 3 cartuse 5.ceftazidime 30 µg, cartus x 50 discuri- 2 cartuse 6.amphotericin B 20µg, cartus x 50 discuri- 1 cartus 7.ketoconazole 10µg, cartus x 50 discuri- 1 cartus 8.itraconazole 10µg, cartus x 50 discuri- 1 cartus produs insotit la livrare de declaratie de conformitate, certificat de calitate pe lot, marca CE
- Număr anunț
- DA26621847
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,77 RON
- Valoare atribuită
- 139,77 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.