Atribuită
Cumpărare directă
Pachet complet pentru echiparea baii cu cabina de dus semirotunda, cu doua laturi. Pachetul contine: Cabina de dus Giove 80 AC, cabina semirotunda din PVC cu usi care se pliaza armonic, dimensiuni 80x80x185cm; Cadita de dus semirotunda din acril, dimensiuni 80x80x13.5cm; Sifon de scurgere 1”1/2, cu iesire de Ø40-50; Baterie de dus completa cu furtun si para de dus.
- Număr anunț
- DA26655752
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- ITALBOX IMPORT EXPORT SRL (CUI 13094104)
- Cod CPV
- 39144000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730,25 RON
- Valoare atribuită
- 730,25 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.