Atribuită Cumpărare directă

PANOU ZN GARD VERDE 2000X2000 BUC 40,00 89,00 2.991,60 568,40 20 6020194 STALP VERDE DREPT 60X40 H-2500MM BUC 33,00 84,00 2.329,41 442,59 30 6047495 PRINDERE SURUB CAP T VERDE CU PIULITA BUC 250,00

Număr anunț
DA26624082
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.869,33 RON
Valoare atribuită
5.869,33 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.869,33 RON

din 5.869,33 RON estimat