Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale curatenie: - bureti fecrat vase( material:sarma) - 150 buc - bureti de vase ( cu camelura) - 20 buc - praf curatat tix - 150 kg - detergent sintetic - 250 kg - detergent lichid vase - 150 saci plastic - 150 buc

Număr anunț
DA26611941
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.667 RON
Valoare atribuită
1.667 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.667 RON

din 1.667 RON estimat