Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare Casco AG 07MPR, Tip asigurare –Asigurarea CASCO (AVARIISI FURT), Date despre auto/ polita/ AUTOTURISM DACIA LOGAN , SERIE SASIU UU1LSDJKH37775611, AN FABRICATIE 2007, Valabilitate: 25.10.2020-24.10.2021 5) Prima de asigurare – 487,41 LEI / 1an 6) Conditii de plata - plata integrala
- Număr anunț
- DA26611709
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487,41 RON
- Valoare atribuită
- 487,41 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.