Atribuită Cumpărare directă

SRXSSB2000C Boxa Serioux, 2.0 SoundBoost 2000C, 6W BUC 6.00 41.5 RON GBC4401843 Aparat de indosariat cu inele de plastic, manual, COMBIND C100 GBC BUC 1.00 299 RON mai putin

Număr anunț
DA26638066
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TAMAS GYULA MERA (CUI 29091759)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548 RON
Valoare atribuită
548 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548 RON

din 548 RON estimat