Atribuită Cumpărare directă

HARTIE A4 75BUC X 19 LEI DOSARE PLASTIC 375BUC X 0,8 LEI FOLIE PROTECTIE A4 100/SET 15 SET X 11 LEI BIBLIORAFT 75 MM 60 BUC X 9 LEI CAPSATOR 2 BUC X 54 LEI PERFORATOR MARE 2 BUC X 86 LEI SACI 240L 50 BUC X 12 LEI TOTAL TVA INCLUS 3310 LEI

Număr anunț
DA26625063
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.781,51 RON
Valoare atribuită
2.781,51 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.781,51 RON

din 2.781,51 RON estimat