Atribuită Cumpărare directă

Veritas Backup Exec V-Ray Edition ESSENTIAL FOR BACKUP EXEC V-RAY ED Veritas ESSENTIAL FOR BACKUP EXEC AGENT FOR WIN 1 SERVER Veritas ESSENTIAL FOR BACKUP EXEC AGENT FOR APPLICATIONS AND DBS WIN

Număr anunț
DA26656825
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
48218000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.130 RON
Valoare atribuită
10.130 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.130 RON

din 10.130 RON estimat