Atribuită Cumpărare directă

Brother DCPL5500DN, Multifunctional laser mono A4 (print/copy/scan), viteza imprimare: 40 ppm, viteza copiere: 40ppm, viteza scanare: 24 ipm mono/20 ipm color, rezolutie imprimare: 1200 x 1200 dpi, rezolutie copiere: 1200 x 600 dpi, rezolutie scanare

Număr anunț
DA26647684
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386,55 RON
Valoare atribuită
1.386,55 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386,55 RON

din 1.386,55 RON estimat