Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: 3033519 TOCATOR 6104 7,39 1 BUC 3028226 TOCATOR DREPTUNGHIULAR 200X300X40 25,13 2 BUC 3035432 PLATOU CU PLACA DE ARDEZIE 300X400MM 81,43 1 BUC 1049896 CIOCAN ROTOPERC. 800W 2 MANDR. D25134K 617,56 1 BUC 1051894 MASINA UNIVERSAL DRILL 18 06039C8002 357,06 1 BUC 1038172 SET 19 BURGHIE METAL HSS-TIN 2607017152 52,56 1 SET 3016200 MIXER BOSCH MFQ3010 108,40 1 BUC mai putin
- Număr anunț
- DA26632497
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 8 (CUI 29075940)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.274,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.274,65 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.