Atribuită
Cumpărare directă
AIR WICK FRESHMATIC REZERVA SPRAY 250ML BUC 4 FAIRY POMEGRANATE&RED ORANGE 450ML BUC 2 FAIRY LEMON 450ML BUC 2 FAIRY APPLE 450ML BUC 2 PRONTO CLASIC+33%GRATIS 400ML BUC 1 PRONTO SPRAY SPRINGTIME/LEMON BUC 1 PRONTO SPRAY SUPRAFETE MULTIPLE LIME BUC 1 MISAVAN GEL WC MARINE 4 IN 1 1L BUC 2 MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT CITRUS 1L BUC 2 DR.STEPHAN FLOOR ROSE 5L BUC 1 HARTIE PROSOP FIORE 2STR 2BUC/SET BUC 5 HARTIE PROSOP 100M PURA CELULOZA BUC 2 SACI MENAJ 35L 50/SET SUPER REZISTENTI BUC 4 SANO CARPET SHAMPOO AEROSOL 600ML 2433 BUC 2 MISAVAN GEL WC CU CLOR 4 IN 1 1L BUC 1
- Număr anunț
- DA26630061
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE VEST REȘIȚA (CUI 3228373)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,69 RON
- Valoare atribuită
- 322,69 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.