Atribuită
Cumpărare directă
Descriere - mănuşi non-alergice la contactul cu pielea, nepudrate, nesterile, manșetă cu margine rulată, permite introducerea și alunecarea cu ușurintă a mainii în interiorul manusilor. - de tip ambidextru, -măsuri: L, XL -marcaj CE - de unică folosință. Ambalaj -cutie x 100 buc. Manusile se vor livra astfel: -23 cutii masura L -24 cutii masura xl
- Număr anunț
- DA26648108
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA ÎMPOTRIVA TRAFICULUI DE PERSOANE (CUI 28703167)
- Furnizor / câștigător
- CERVA ROMANIA SRL (CUI 27578783)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.745,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.745,11 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.