Atribuită Cumpărare directă

Test HIPIC(manual HIPIC, caiet testare HIPIC 5 buc, foaie de răspuns HIPIC 110 buc, punct online pt administrarea/scorarea HIPIC 110 buc) ATENTIE LA CONDITIILE DE LIVRARE, SE GASESTE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26617598
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.654,75 RON
Valoare atribuită
3.654,75 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.654,75 RON

din 3.654,75 RON estimat