Atribuită
Cumpărare directă
Preluare documente, scanare diferite formate: A5, A4, A2, A3, in format PDF, JPEG, rezolutie intre 200-300 pixeli, stocare pe memorie externa.Pretul este pe bucata ( bucata = volum intre 150-300 file), exemplu: carti, ziare, reviste legate sau brosate). Pe baza achizitiei se incheie un contract de prestari servicii valabil pe perioada: noiembrie-decembrie 2020. Cantitate de 10 buc. este formata din 5 volume/luna x 2 luni
- Număr anunț
- DA26623191
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
- Furnizor / câștigător
- TEODOSIU ANGELICA IASMINA (CUI 42360846)
- Cod CPV
- 79999100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.