Atribuită Cumpărare directă

Pachet catetere venoase periferice format din: - Branule G22 - 100buc x 0,79lei/buc = 79,00 lei - Branule G24 - 800buc x 0,89lei/buc = 712,00 lei - Branule G26 - 142buc x 0,97lei/buc = 137,74 lei TOTAL pachet : 928,74 lei mai putin

Număr anunț
DA26643366
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928,74 RON
Valoare atribuită
928,74 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,74 RON

din 928,74 RON estimat